RataPlan Wieringerwerf

Over RataPlan Wieringerwerf

Klanten van kringloopwinkel RataPlan snuffelen soms uren door de stellingen en gaan op zoek naar dat ene bijzondere boek, die unieke plaat of kledingstuk. In kringlooptermen wordt dat ook wel schat zoeken genoemd. RataPlan opende op 1 juni 2015 de deuren in Wieringerwerf van de toendertijd 16e kringloopwinkel. Ondertussen zijn het er al 23! Het pand aan de Medemblikkerweg heeft een winkeloppervlakte van ruim 1.800 m2. Het enorme magazijn is daarbij niet eens meegerekend. Dat je in deze grote winkel schatten kunt vinden staat dus buiten kijf.

Assortiment

RataPlan Wieringerwerf is een ruim opgezet pand vol mooie spullen. Het is gelijkvloers waardoor het goed toegankelijk is. Bij binnenkomst tref je direct het kleingoed en de curiosa. Doordat de winkel zo ruimtelijk is opgezet is het direct duidelijk waar de kleding- en boekenafdeling zich bevinden. Het mooie aan kringloop shoppen is dat je van tevoren niet weet wat je aantreft. Mensen zijn iedere keer weer verbaast wat ze allemaal kunnen kopen voor een fractie van wat er ooit nieuw voor is betaald. Naast de bekende productgroepen biedt Wieringerwerf ook een uitgebreid assortiment gereedschappen. Van zwenkwielen tot schroeven, ontdek het zelf!

Medewerkers

RataPlan biedt aan ruim 20 mensen uit de gemeente Hollands Kroon een werkplek. Daarnaast biedt Rataplan werkervarings- en stageplaatsen. Het team in Wieringerwerf is hoofdzakelijk samengesteld in samenwerking met Noorderkwartier uit Schagen. De medewerkers hebben intussen allemaal hun eigen specialisme gevonden binnen de winkel. Neem bijvoorbeeld Ineke, die alle bezoekers vriendelijk te woord staat bij de kassa. Ineke zit al lang in het team van Wieringerwerf en is inmiddels een vast gezicht in de winkel.

Wat is er te doen bij RataPlan Wieringerwerf?

RataPlan Wieringerwerf heeft op dit moment geen lopende acties en de winkel organiseert de komende periode geen evenementen. Voeg een evenement toe aan de agenda.

29 juni - 5 juli
Ma
29
Di
30
Wo
1
Do
2
Vr
3
Za
4
Zo
5
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen

Adres en contact

RataPlan Wieringerwerf
Medemblikkerweg 6b
1771 SE Wieringerwerf
Plan route
Aanpassen Deel

Kan ik bij RataPlan Wieringerwerf spullen inleveren?

Ja, je kunt goederen doneren aan RataPlan Wieringerwerf. Bekijk daarvoor de innametijden van de goederenontvangst van de winkel. Lever je spullen schoon in en houd er rekening mee dat niet alle spullen kunnen worden ingenomen. Breng defecte of niet-verkoopbare spullen naar een milieupark of afvalinzamelstation, zodat ze op de juiste manier gerecycled kunnen worden.

Wat kan ik kopen bij RataPlan Wieringerwerf?

Het assortiment van RataPlan Wieringerwerf bestaat vooral uit tweedehands boeken, elektronica, wonen & decoratie, kleding, meubels, platen & cd's, speelgoed, gereedschap en planten.

  • Boeken
  • Elektronica
  • Gereedschap
  • Kleding
  • Meubels
  • Planten
  • Platen & CD's
  • Speelgoed
  • Wonen & Decoratie

Diensten en faciliteiten

  • Betalen met PIN
  • Bezorgservice
  • Goederenontvangst
  • Koffiehoek
  • Ophaalservice
  • Parkeergelegenheid
  • Eetgelegenheid

Waar is RataPlan Wieringerwerf actief op social media?

RataPlan Wieringerwerf is ook actief op de socials om je op de hoogte te houden van wat er speelt in de winkel. Volg de kringloopwinkel op Facebook en Instagram zodat je geen nieuwtjes, evenementen of leuke acties van de winkel mist.

Meer RataPlan

RataPlan Wieringerwerf is één van de 52 locaties van RataPlan. Bezoek ook eens één van de andere vestigingen, bekijk ze in het overzicht van alle vestigingen van RataPlan.

Aanmelden nieuwsbrief

Meld je aan en ontvang dagelijks een overzicht van de meest interessante tweedehandswinkels, aanbiedingen en rommelmarkten voor duurzaam winkelen in jouw buurt!

Wat zijn de openingstijden van RataPlan Wieringerwerf?

Dit zijn de openingstijden van RataPlan Wieringerwerf voor de komende 2 weken. Het is mogelijk om je spullen in te leveren bij RataPlan Wieringerwerf. Druk hiervoor op het onderstaande tabblad 'Goederenontvangst'.

Deze week
29 jun. - 5 jul.
Volgende week
6 - 12 jul.
Maandag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Dinsdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Woensdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Donderdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Vrijdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Zaterdag9.00 – 17.009.00 – 17.00
Zondag12.00 – 17.0012.00 – 17.00
Deze week
29 jun. - 5 jul.
Volgende week
6 - 12 jul.
Maandag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Dinsdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Woensdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Donderdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Vrijdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Zaterdag9.00 – 16.309.00 – 16.30
Zondag12.00 – 16.3012.00 – 16.30
Aanpassen Deel

Beoordelingen voor RataPlan Wieringerwerf

Dit zijn de beoordelingen die bezoekers hebben achtergelaten op AlleKringloopwinkels. Bezoekers geven RataPlan Wieringerwerf een 8.4

Producten
8.2
Service
8.4
Uiterlijk
8.5

Door: F Vredenhof op 14 april 2024

Producten: 4 - Service: 5 - Uiterlijk: 4

Belachelijk duur, kwaliteitsloos en interessante spullen staan niet in de winkel maar op het web. in sommige gevallen vraagt men al meer in de winkel dan op het internet. Binnenkomst van de kringloop geeft het al aan: kil, koud en te zakelijk..Prijs/kwaliteit is bedroevend slecht. Voor een koopje kan je gerust naar een ander winkel gaan.

Door: R Koster op 27 december 2021

Producten: 10 - Service: 10 - Uiterlijk: 10

Prima Kringloop!
Alleen de prijzen vind ik vaak wat aan de hoge kant.
Maar........, dat is mijn gevoel.
Zo gauw het weer mag komen we graag weer langs.

Vriendelijke groet,
Rem Koster

Door: Wendy op 12 mei 2021

Producten: 10 - Service: 10 - Uiterlijk: 10

Ik werk als vrijwilliger bij Rataplan in Wieringerwerf en heb het enorm naar mijn zin. Het is een leuke winkel en zeker de moeite waard om eens te komen winkelen✌️ groetjes Wendy

Door: Ingrid Klarenbeek op 29 november 2020

Producten: 9 - Service: 8 - Uiterlijk: 10

Mooi ruim opgezet.
Alles keurig gerangschikt.
Alleen VEEL te duur.

Door: W.M. Assink-Kleve op 29 september 2020

Producten: 8 - Service: 8 - Uiterlijk: 8

Veel parkeerplek, ruim opgezet, mooi gesorteerd.

Door: Nb9 op 1 maart 2020

Producten: 8 - Service: 8 - Uiterlijk: 8

Ruim assortiment, ruim opgezet, vriendelijk personeel, grote winkel.

Door: Coby Rijvordt op 23 januari 2019

Producten: 9 - Service: 10 - Uiterlijk: 9

Wij willen jullie heel hartelijk bedanken voor het ophalen van een inboedel.
Super hoe de 2 vriendelijke heren ondanks de sneeuw en gladheid vanaf de 2de etage de spullen hebben meegenomen. Alles is keurig verlopen. Dank

Door: Peter T op 4 januari 2018

Producten: 8 - Service: 8 - Uiterlijk: 9

Ik sluut me aa bij de beoordeling van Mariette. Als Je Medemblikkerstraat 6b ingeeft op je tomtom kom je verkeerd uit. Kan aan mijn tomtom liggen

Door: Mariette op 6 mei 2016

Erg prettige en ruime winkel. Duidelijk aangegeven welke producten zich waar in de winkel bevinden door grote borden aan de wanden. Het personeel is aardig en behulpzaam. Ook rouleren de producten regelmatig, zodat je elke keer weer nieuwe spullen ziet. De pashokjes, die ook in de winkel aanwezig zijn zijn er handig en ruim genoeg om de kleding te kunnen passen.

Welk cijfer geef je de winkel?

Ben je in de winkel geweest? We zijn benieuwd naar jouw ervaring! Laat anderen weten wat je ervan vond met een beoordeling.

Jouw gegevens

Vul je naam en e-mailadres in. Je e-mailadres wordt niet getoond bij je beoordeling.

Binnenkort te doen in en rondom Wieringerwerf