RataPlan Tuitjenhorn

RataPlan Tuitjenhorn

Over RataPlan Tuitjenhorn

De kringloopwinkel bevindt zich op bedrijventerrein De Dijken te Tuitjenhorn en biedt eigen parkeerplaatsen op het parkeerterrein van de winkel. Hier kun je gratis parkeren tijdens het winkelen. Heb je een mooie aankoop gedaan maar past het niet in je auto? Dan biedt RataPlan Tuitjenhorn gratis een leen-aanhangwagen.

Assortiment

Het aanbod van RataPlan Tuitjenhorn varieert van dag tot dag en loopt zeer uiteen. Elke dag is er weer een nieuwe aanvoer van spullen, dus elke dag vind je weer iets anders! De omloopsnelheid voor de gebruikte goederen is sinds de overname verhoogt. Dat betekent nog meer tweedehands artikelen. De kringloopwinkel heeft alle artikelgroepen die je gewend bent van RataPlan. Zo vind je er onder andere kleding, boeken, meubels, gereedschap en kleingoed.

Aanhangwagen

Heb je een mooie bank of kast gevonden maar krijg je het niet mee in de auto? Bij aankoop van grotere artikelen kun je in Tuitjenhorn gratis gebruik maken van de RataPlan aanhangwagen. Op die manier kan je jouw nieuwe aankoop direct mee naar huis nemen. Vraag bij de kassa naar de beschikbaarheid van de aanhangwagen.

Heb je spullen over?

Maak er een ander blij mee door ze een tweede, derde of vierde leven te geven! Naast het blij maken van iemand anders spaar je op deze manier het milieu. Ook zorg je ervoor dat RataPlan meer werkgelegenheid kan creëren voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Je bent van harte welkom om je spullen bij ons langs te brengen!

Wat is er te doen bij RataPlan Tuitjenhorn?

RataPlan Tuitjenhorn heeft op dit moment geen lopende acties en de winkel organiseert de komende periode geen evenementen. Voeg een evenement toe aan de agenda.

29 juni - 5 juli
Ma
29
Di
30
Wo
1
Do
2
Vr
3
Za
4
Zo
5
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen

Adres en contact

Aanpassen Deel

Kan ik bij RataPlan Tuitjenhorn spullen inleveren?

Ja, je kunt goederen doneren aan RataPlan Tuitjenhorn. Bekijk daarvoor de innametijden van de goederenontvangst van de winkel. Lever je spullen schoon in en houd er rekening mee dat niet alle spullen kunnen worden ingenomen. Breng defecte of niet-verkoopbare spullen naar een milieupark of afvalinzamelstation, zodat ze op de juiste manier gerecycled kunnen worden.

Wat kan ik kopen bij RataPlan Tuitjenhorn?

Het assortiment van RataPlan Tuitjenhorn bestaat vooral uit tweedehands boeken, elektronica, wonen & decoratie, kleding, meubels, platen & cd's, speelgoed en gereedschap.

  • Boeken
  • Elektronica
  • Gereedschap
  • Kleding
  • Meubels
  • Platen & CD's
  • Speelgoed
  • Wonen & Decoratie

Diensten en faciliteiten

  • Bezorgservice
  • Goederenontvangst
  • Ophaalservice

Waar is RataPlan Tuitjenhorn actief op social media?

RataPlan Tuitjenhorn is ook actief op de socials om je op de hoogte te houden van wat er speelt in de winkel. Volg de kringloopwinkel op Instagram en Facebook zodat je geen nieuwtjes, evenementen of leuke acties van de winkel mist.

Meer RataPlan

RataPlan Tuitjenhorn is één van de 52 locaties van RataPlan. Bezoek ook eens één van de andere vestigingen, bekijk ze in het overzicht van alle vestigingen van RataPlan.

Aanmelden nieuwsbrief

Meld je aan en ontvang dagelijks een overzicht van de meest interessante tweedehandswinkels, aanbiedingen en rommelmarkten voor duurzaam winkelen in jouw buurt!

Wat zijn de openingstijden van RataPlan Tuitjenhorn?

Dit zijn de openingstijden van RataPlan Tuitjenhorn voor de komende 2 weken. Het is mogelijk om je spullen in te leveren bij RataPlan Tuitjenhorn. Druk hiervoor op het onderstaande tabblad 'Goederenontvangst'.

Deze week
29 jun. - 5 jul.
Volgende week
6 - 12 jul.
Maandag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Dinsdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Woensdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Donderdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Vrijdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Zaterdag9.00 – 17.009.00 – 17.00
Zondaggeslotengesloten
Deze week
29 jun. - 5 jul.
Volgende week
6 - 12 jul.
Maandag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Dinsdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Woensdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Donderdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Vrijdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Zaterdag9.00 – 16.309.00 – 16.30
Zondaggeslotengesloten
Aanpassen Deel

Beoordelingen voor RataPlan Tuitjenhorn

Dit zijn de beoordelingen die bezoekers hebben achtergelaten op AlleKringloopwinkels. Bezoekers geven RataPlan Tuitjenhorn een 7.6

Producten
7.0
Service
8.2
Uiterlijk
7.5

Door: Dragonius op 1 september 2023

Producten: 3 - Service: 6 - Uiterlijk: 7

Aanlevering lijkt er niet te zijn, of wat medewerkers zeggen wat ze krijgen en wat goed zou verkopen gaat naar andere Rataplan winkels om daar voor duurder verkocht te worden.Daarom blijft er maar weinig interessants over, en wat er nog staat is duur ook.

Door: jos op 2 februari 2023

Producten: 4 - Service: 7 - Uiterlijk: 1

net een museum, steeds dezelfde spullen, veel te netjes, net een warenhuis met dito hoge prijzen, absoluut geen aanrader. Een stoeltje een tafel daar, oersaai. Een goede kringloopwinkel is rommelig, met veel nieuwe aanvulling

Door: Nico en jolanda lemson op 25 maart 2021

Producten: 10 - Service: 10 - Uiterlijk: 10

netjes en gezellig vriendelijke mensen

Door: Ronald op 6 juni 2020

Producten: 8 - Service: 8 - Uiterlijk: 9

Vriendelijke mensen.,Niet zo groot maar wel netjes, schoon en overzichtelijk. Geen kapotte rommel ( Schagen en Alkmaar kunnen hier nog wat leren want veel meer rommel).

Door: Piet op 3 april 2020

Producten: 10 - Service: 10 - Uiterlijk: 10

Super kringloop....Hier zijn de spullen schoon en geordend en heerlijk om door alles heen te snuffelen....een aanrader !!
Een groot verschil met de kringloop Schagen wat een verschrikkelijke bende is het daar.

Door: H T J van Zanden op 25 juli 2017

Producten: 7 - Service: 8 - Uiterlijk: 8

Regelmatig een heel verrassend assortiment. Heel plezierig om rond te snuffelen.

Welk cijfer geef je de winkel?

Ben je in de winkel geweest? We zijn benieuwd naar jouw ervaring! Laat anderen weten wat je ervan vond met een beoordeling.

Jouw gegevens

Vul je naam en e-mailadres in. Je e-mailadres wordt niet getoond bij je beoordeling.

Binnenkort te doen in en rondom Tuitjenhorn