RataPlan Spaarndamseweg

Over RataPlan Spaarndamseweg

Sinds maandag 11 augustus 2025 kun je shoppen in een winkel vol goed gesorteerde tweedehands kleding, meubels, boeken, speelgoed, huisraad en meer. Alles is met zorg geselecteerd en klaar voor een tweede leven.

Deze nieuwe winkel, in het voormalig Filippo pand, is slechts een paar honderd meter verwijderd van de oude locatie op de Werfstraat. Onze winkel is gemakkelijk te bereiken en er is voldoende gratis parkeergelegenheid op onze eigen parkeerplaats, dat maakt kringloopshoppen nog leuker én makkelijker.

Wij verwelkomen je graag in onze mooie RataPlan winkel aan de Spaarndamseweg voor jouw kringloopgeluk! Voel je vrij om rustig te struinen tussen onze pareltjes, of kom langs om jouw oude, nog bruikbare spullen te doneren. Daarvoor ben je van harte welkom bij het magazijn van de winkel.

HaarlemPas

In gemeente Haarlem kunnen mensen die leven van een bepaald inkomen de HaarlemPas ontvangen om ze een steuntje in de rug te geven. Met de HaarlemPas krijgen deze mensen onder andere korting op toegangskaarten of aankopen. Zo ook bij kringloopwinkel RataPlan Haarlem. Alle HaarlemPashouders krijgen bij kringloopwinkel RataPlan 10% korting op de aankoop.

Wat is er te doen bij RataPlan Spaarndamseweg?

RataPlan Spaarndamseweg heeft op dit moment geen lopende acties en de winkel organiseert de komende periode geen evenementen. Voeg een evenement toe aan de agenda.

29 juni - 5 juli
Ma
29
Di
30
Wo
1
Do
2
Vr
3
Za
4
Zo
5
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen
Toevoegen

Adres en contact

Aanpassen Deel

Kan ik bij RataPlan Spaarndamseweg spullen inleveren?

Ja, je kunt goederen doneren aan RataPlan Spaarndamseweg. Bekijk daarvoor de innametijden van de goederenontvangst van de winkel. Lever je spullen schoon in en houd er rekening mee dat niet alle spullen kunnen worden ingenomen. Breng defecte of niet-verkoopbare spullen naar een milieupark of afvalinzamelstation, zodat ze op de juiste manier gerecycled kunnen worden.

Wat kan ik kopen bij RataPlan Spaarndamseweg?

Het assortiment van RataPlan Spaarndamseweg bestaat vooral uit tweedehands boeken, elektronica, wonen & decoratie, kleding, meubels, platen & cd's, speelgoed, gereedschap en fietsen.

  • Boeken
  • Elektronica
  • Fietsen
  • Gereedschap
  • Kleding
  • Meubels
  • Platen & CD's
  • Speelgoed
  • Wonen & Decoratie

Diensten en faciliteiten

  • Bezorgservice
  • Goederenontvangst
  • Koffiehoek
  • Ophaalservice
  • Parkeergelegenheid
  • Eetgelegenheid

Waar is RataPlan Spaarndamseweg actief op social media?

RataPlan Spaarndamseweg is ook actief op de socials om je op de hoogte te houden van wat er speelt in de winkel. Volg de kringloopwinkel op Instagram en Facebook zodat je geen nieuwtjes, evenementen of leuke acties van de winkel mist.

Meer RataPlan

RataPlan Spaarndamseweg in Haarlem is één van de 52 locaties van RataPlan. Bezoek ook eens één van de andere vestigingen, bekijk ze in het overzicht van alle vestigingen van RataPlan.

Aanmelden nieuwsbrief

Meld je aan en ontvang dagelijks een overzicht van de meest interessante tweedehandswinkels, aanbiedingen en rommelmarkten voor duurzaam winkelen in jouw buurt!

Wat zijn de openingstijden van RataPlan Spaarndamseweg?

Dit zijn de openingstijden van RataPlan Spaarndamseweg voor de komende 2 weken. Het is mogelijk om je spullen in te leveren bij RataPlan Spaarndamseweg. Druk hiervoor op het onderstaande tabblad 'Goederenontvangst'.

Deze week
29 jun. - 5 jul.
Volgende week
6 - 12 jul.
Maandag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Dinsdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Woensdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Donderdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Vrijdag9.00 – 18.009.00 – 18.00
Zaterdag9.00 – 17.009.00 – 17.00
Zondag12.00 – 17.0012.00 – 17.00
Deze week
29 jun. - 5 jul.
Volgende week
6 - 12 jul.
Maandag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Dinsdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Woensdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Donderdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Vrijdag9.00 – 17.309.00 – 17.30
Zaterdag9.00 – 16.309.00 – 16.30
Zondag12.00 – 16.3012.00 – 16.30
Aanpassen Deel

Beoordelingen voor RataPlan Spaarndamseweg

Dit zijn de beoordelingen die bezoekers hebben achtergelaten op AlleKringloopwinkels. Bezoekers geven RataPlan Spaarndamseweg een 5.9

Producten
5.8
Service
7.0
Uiterlijk
5.0

Door: Arie.vandersloot op 19 augustus 2025

Producten: 10 - Service: 10 - Uiterlijk: 8

Wij bezoeken RATAPLAN AL JARENAltijd goed geholpen waar nodigEn kopen daar ook alle jaren de leukste dingen die anderen mensen daar afstaan en op onze beurd staan wij af staan wij ook weer dingen af die een 2e leven tegemoet kunnen schoon gewassen heel en compleet.Kom er graag .tot in de nieuwe zaak vr groet opa arie

Door: Erik op 14 november 2024

Producten: 6 - Service: 8 - Uiterlijk: 5

Betaalbaarder dan in de doorsnee kringloop. Veel glas en serviesgoed wat er niet echt bruikbaar meer uitziet. En ik ook niet voor mezelf en mijn gasten zou voorzetten. Vaak blijft het een verassing of je tegen iets leuks aanloopt. En soms ben je binnen een kwartier weer weg. Alleen al het plezier even te snuffelen.

Door: Lies loogman op 9 november 2024

Producten: 1 - Service: 5 - Uiterlijk: 1

Erg teleurgesteld in deze rataplanwinkel, we vonden het smerig en ongezelllig, de andere zaken waren gezellig en leuk maar deze zal ik echt niet meer heen gaanJammer hoorWe deden mee aan de ronde!Geert en Lies

Door: Lisa op 24 juli 2021

Producten: 3 - Service: 3 - Uiterlijk: 2

Deze rataplan is erg slecht onderhouden. Ik ben er nu meerdere keren geweest. Veel van spullen zijn smerig, maar dan ook écht smerig! Het tapijt op de benedenverdieping zit vol smerige vlekken. Ook hebben ze heel weinig aanbod.

Echt jammer, normaal gesproken vind ik rataplan een goede kringloopwinkel, maar deze haalt het gemiddelde flink naar beneden!

Door: Wil bogaart op 25 maart 2021

Producten: 7 - Service: 7 - Uiterlijk: 5

Lekker rommelig

Door: Wim op 14 september 2020

Producten: 4 - Service: 8 - Uiterlijk: 5

Rommelig, derderangs spul op bovenste etage, teleurstellend.

Door: Fleur op 31 augustus 2020

Producten: 7 - Service: 8 - Uiterlijk: 7

Wel eenbeetje rommelig bij sommige paden maar de spulletjes die er liggen zijn wel netjes en goed onderhouden en de kleding lijn hangt ook mooi op volgorde kortom een fijne winkel om lekker testruinen

Door: daantje op 8 april 2020

Producten: 5 - Service: 5 - Uiterlijk: 3

Vieze winkel. met hoge prijzen.

Door: Ed Stevens op 28 mei 2017

Producten: 9 - Service: 9 - Uiterlijk: 9

Aardig personeel, staan altijd voor je klaar, goede service, leuke spullen te koop. Chapoo Rataplan !!!

Welk cijfer geef je de winkel?

Ben je in de winkel geweest? We zijn benieuwd naar jouw ervaring! Laat anderen weten wat je ervan vond met een beoordeling.

Jouw gegevens

Vul je naam en e-mailadres in. Je e-mailadres wordt niet getoond bij je beoordeling.

Binnenkort te doen in en rondom Haarlem