Over Vrijmarkt in de Van Haeringenstraat
Op zaterdag 26 april 2025 organiseert Buurtvereniging de Negen Haeringen weer de reuze gezellige Konings-vrijmarkt aan de Van Haeringenstraat ( en zijstraten ) in Dedemsvaart!
Tot 07:00 krijgen de aanwonenden , en mensen die in overleg een plekje hebben gereserveerd bij één van de aanwonenden, de tijd om zich te installeren. Op de stoep voor hun huis. Tot die tijd worden er ook GEEN auto’s toegelaten in de straat!
Vanaf 07:00 gaan de hekken aan de kant en mogen overige belangstellenden de overige plaatsen innemen! De auto’s wel zo snel mogelijk weer uit de straat a.u.b.! Dit geldt ook voor de zijstraten de Berberis, de Brem en Parklaan.
De gezellige Vrijmarkt zal duren tot ongeveer 13.00. Bij goed weer kan dit uitlopen tot 14:00. Dus, heb jij nog spullen die je graag zou willen verkopen? Of wil je gewoon lekker struinen op de Vrijmarkt? Kom dan zaterdag 26 April tussen 07:00 en 13.00 naar de Van Haeringenstraat in Dedemsvaart!
Deelname aan de Vrijmarkt is gratis. Wel is een vrije bijdrage aan de buurtvereniging uiteraard welkom!
Op deze dag is onze vintage winkel Curiosa de Vlinder ook geopend van 8.00 tot 17.00!
Algemene informatie
7.00 – 13.00
7701 CN DedemsvaartPlan route




