Over Rommelmarkt Wijkplein Where
We beginnen het seizoen weer op zaterdag 26 september met een maandelijkse rommelmarkt in Wijkplein Where. Na een warme zomer zijn de zolders en garages weer opgeruimd en hebben we weer alle tafels vol liggen met diverse spullen. Er zijn o.a. veel boeken, spelletjes, handwerkmaterialen, maar ook cadeau artikelen en mooie dingen voor in huis.
Natuurlijk zijn de kledingrekken ook weer goed gevuld. Genoeg redenen dus om te komen rondstruinen op zoek naar iets moois. Het adres is Triton 73 en de markt kunt u bezoeken tussen 11.00 uur – 15.00 uur. De entree en het parkeren is gratis.
Na afloop kunt u in het restaurant nagenieten met iets lekkers.
Toegangsprijs voor bezoekers
De toegang tot Rommelmarkt Wijkplein Where is gratis.
Algemene informatie
11.00 – 15.00
Op welke datums vindt Rommelmarkt Wijkplein Where plaats?
Hieronder vind je een overzicht van de dagen en tijdstippen waarop Rommelmarkt Wijkplein Where plaatsvindt. Zo weet je precies op welke dagen je erbij kunt zijn.
| Datum | Tijden |
|---|---|
| Zaterdag 26 september | 11.00 – 15.00 |
| Zaterdag 24 oktober | 11.00 – 15.00 |
Meer rommelmarkten
Bekijk onze agenda voor een overzicht van andere gezellige rommelmarkten in Purmerend en de omgeving.






