Leger des Heils heeft maar liefst 58 winkels verspreid over het land waar je terecht kunt voor de leukste tweedehands vondsten. In het overzicht hieronder vind je alle locaties overzichtelijk op een rij. De actuele openingstijden van elk filiaal zijn te bekijken op de bijbehorende winkelpagina.
Of je nu op zoek bent naar kleding, meubels, boeken of iets bijzonders, bij Leger des Heils kun je op meerdere plekken duurzaam winkelen. Per winkel zie je het adres, de openingstijden en kun je ook reviews lezen van andere bezoekers. De sfeerfoto’s geven je alvast een voorproefje van wat je kunt verwachten in een winkel van Leger des Heils.

In Dienstencentrum Loods3 in Sint-Maartensdijk bevindt zich onder andere onze…
Kledingwinkel Huiskamer van de Buurt 'De Kandelaar' in Amsterdam heeft een uitgebreid…

Leger des Heils De Bron is één van de tweedehandskledingwinkels van het Leger des Heils in…

't Winkeltje is onderdeel van het Leger des Heils Zuidwest Nederland en is een…
Leuke tweedehands winkel met kleding, speelgoed en decoratie. Gaaf & Goed is een…

Onze tweedehands kledingwinkel en huiskamer zijn elke dag een deel van de dag open en deze…
LEEF! Shop is een winkel van het Leger des Heils. De winkel verkoopt kleding en schoenen.…
De kledingwinkel van het Leger Des Heils in Alkmaar is er speciaal voor mensen die van een…

Ontmoetingswinkel Leger des Heils in Winterswijk is vandaag open 9.30 – 12.00.
In de ontmoetingswinkel van het Leger des heils is IEDEREEN (geen verwijzing nodig) welkom om te komen winkelen. We verkopen tweedehands… lees verder